Kurumsal


          Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık;

           1982 yılının ikinci yarısında Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık Ve Tic. Ltd. Şti.. olarak lojistik ve taşımacılık sektöründe faaliyetine başlayan firmamız.

     Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık Ve Tic. Ltd. Şti. Olarak taşımacılık ve lojistik alanında yapmakta olduğumuz tüm taşımaları ve doğru, sağlam, eksiksiz ve öngörülen zaman içerisinde gerçekleştirmek temel düsturumuzdur.

     Hizmet anlayışı içerisinde baştan sona koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle yola çıkarak, taşıma ve lojistik olarak öncesi ve sonrası hizmetlerimizin kalitesini, her geçen gün arttırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

     Zamanı ve çağı yakalamanın ve her geçen gün değişen sektör koşullarına kısa zamanda uyum sağlayabilmenin, teknolojiyi yakından izlemekle mümkün olabileceğinin bilincinde olan Öz-Duy Uluslararası Taşımacılık Ve Tic. Ltd. Şti.faaliyet gösterdiği alanlarda toplam kalite felsefesi içerinsinde daima profesyonelliği hedefler.

     İçinde yer aldığımız sektörde, liderliğe ulaşmak için vazgeçilmez unsur olan çalışanlarımızın, her alanda gelişimini sağlamaya önem vermekyeyiz. Çalışanlarımızın üstün kalite bilinci ile sağladıkları katkılarıyla oluşan sürekli yenilikçi, çağa uygun ve dinamik bir yapı, değişmez özelliğimizdir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İZİN BELGELERİMİZMERSİN HAVA DURUMU

MERSIN


ŞOFÖR İZİN SORGULAMA